Masz pytanie ? Problem ? Skontaktuj się znami

Złote pierścionki zaręczynowe z cytrynem

W tym wyjątkowym dniu warto zadbać o każdy, najdrobniejszy szczegół. Bohaterem wieczoru, podczas którego poprosisz drugą połówkę o rękę, może być pierścionek zaręczynowy z Cytrynem. W jednej z piękniejszych chwil w życiu każdej zakochanej pary biżuteria może być pięknym dopełnieniem romantycznej kolacji. Powaga sytuacji oraz jej uroczysty charakter wymagają tego, żeby kruszec oraz kamienie, z którego wykonano pierścionek zaręczynowy, były trwałe i szlachetne.

Dodatkowe opcje przeglądania

Do klasyki należą już złote pierścionki z diamentem, jednak w naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór modeli z innymi kolorowymi kamieniami naturalnymi. Polecamy nasze złote wyroby jubilerskie z wyjątkowym cytrynem. Intensywna barwa kamienia umieszczonego w koronie będzie symbolizowała Wasze zaangażowanie i oddanie na długie lata. Przy wyborze odpowiedniego modelu nie zapominajmy o rozmiarze – tylko idealnie dopasowany pierścionek zaręczynowy będzie się pięknie prezentować na dłoni ukochanej.
Newsletter

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu