Masz pytanie ? Problem ? Skontaktuj się znami
Strona główna » Historia

Historia

Od 1906 roku - Tradycja , Jakość, Profesjonalizm - GOLDMAR prawdziwy Artysta wśród jubilerów.

 
Historia firmy Goldmar wyróżnia się wieloletnią tradycją, sięgającą 1906 roku. Pielęgnowana przez pokolenia, tworzona jest z miłością do biżuterii i profesjonalizmem. Cechuje nas najwyższa jakość produktów, modernizm i podążanie za najnowszymi trendami scalonymi z ogromnym doświadczeniem  w rzemiośle jubilerskim. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie produkcji, aby  nasze wyroby mogły stać się prawdziwym dziełem sztuki.

Jak na artystę przystoi, Goldmar stara się tworzyć produkty z pasją i pełnym zaangażowaniem, biorąc pod uwagę pragnienia i potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest doskonała jakość, dlatego do produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały i kamienie szlachetne. Nasze wyroby są wyjątkowe i indywidualne, od ponad 100 lat towarzyszą Państwu  w najpiękniejszych i najważniejszych momentach życia, poczynając od chrztu, poprzez komunie, zaręczyny i ślub, rocznice oraz jubileusze. Jesteśmy niesamowicie dumni, że przyczyniamy się do uświetniania i zapisywania w Państwa pamięci tak istotnych chwil. Na tym właśnie filarze opiera się kultura marki – Goldmar.

W naszym asortymencie każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie, a  dowodem uznania i respektowania naszej pracy są powracający, zadowoleni klienci.

Dbamy o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie produkcji, aby piękno było trwałe.

 
 

Biżuteria jest Naszą pasją, pielęgnuj ją razem z Nami !
 
Zespół Marki GOLDMAR

Przejdź do strony głównej
Newsletter

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
goldmar.pl Reviews with ekomi-pl.com