Masz pytanie ? Problem ? Skontaktuj się znami
1 » Obrączki ślubne2

Kontakt

  • Goldmar Jubiler Marcin Kowalczyk
    NIP: 125-140-31-21
  • E-mail:biuro@goldmar.pl
  • Telefon534 334 334
  • Godziny działania sklepuPon. - Pt. 10:00 - 18:00; Sobota 10:00 - 14:00

Obrączki ślubne

Zakłada się je podczas przysięgi na znak wiecznej miłości między dwojgiem zakochanych. Obrączki ślubne to wyjątkowa biżuteria, która na zawsze wiąże ze sobą dwie osoby świętym węzłem małżeńskim. Oferujemy szeroki wybór tego typu biżuterii wykonanej z wysokiej jakości materiałów szlachetnych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie obrączki ślubne z różowego, żółtego lub białego złota.


 

Chcąc w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów oferujemy obrączki złote o profilu półokrągłym, płaskim, wąskim, plecionym, wklęsłym oraz nietypowym. Wśród nich znaleźć można zarówno modele klasyczne, jak i nietypowe, wybór należy do przyszłych małżonków. Tym ceniącym sobie oryginalność proponujemy modele wykonane z dwu- i trzykolorowego złota, które charakteryzuje niezwykle ciekawy design. Natomiast dla miłośników klasyki najlepsze będą gładkie, okrągłe lub prostokątne.

Obrączki z białego złota, żółtego i różowego zostały wykonane tak, aby były solidne i trwałe. Doskonale wiemy, że nosi się je przez całe życie, dlatego robimy wszystko, aby młoda para mogła codziennie je zakładać i nie martwić się o usterki.

Nawet jeśli wasze wesele jest dopiero za kilka miesięcy już teraz warto rozejrzeć się za właściwym symbolem miłości. W ten sposób jeszcze przed całym zamieszaniem związanym z weselem będziecie mieli czas na znalezienie odpowiednich i wygodnych obrączek ślubnych. Zachęcamy do zamówienia ich w naszym sklepie, wszystkie wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta. Ponadto Para Młoda może zamówić również obrączki, które wykonamy według ich własnego projektu lub odtworzymy ze zdjęcia. To doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą, aby symbol ich miłości był wyjątkowy.

Warto pamiętać, że obrączka to zakup na lata i wiąże się z pewną inwestycją, przed wyborem warto wziąć pod uwagę przede wszystkim jej trwałość i jakość. Klienci decydujący się na zakup tego typu biżuterii w naszym sklepie otrzymują dożywotnią gwarancję, która obejmuje zmianę rozmiaru oraz odnowienie. Dzięki temu w ramach zakupu można spolerować zarysowania. Doskonale wiemy, że biżuteria, którą nosi się na co dzień musi być wygodna, dlatego też nasze obrączki posiadają wewnątrz soczewkowanie.

Młoda para często spotyka się z dylematem czy symbol miłości musi być taki sam u panny młodej, jak i pana młodego. Wszystko zależy od Was, oczywiście pierścionki nie muszą być identyczne, ale powinny być do siebie chociaż trochę podobne. Najlepszym rozwiązaniem będzie biżuteria w takim samym kolorze i podobnej grubości można dodatkowo wzbogacić ją jakimś kamieniem szlachetnym. Jeśli szukasz produktów wysokiej jakości sprawdź naszą ofertę.

Newsletter