Masz pytanie ? Problem ? Skontaktuj się znami
Strona główna » Obrączki ślubne

Obrączki ślubne złote

Zakłada się je podczas składania przysięgi na znak wiecznej miłości między dwojgiem zakochanych. Ślubne obrączki to wyjątkowa biżuteria, która na zawsze wiąże ze sobą dwie osoby świętym węzłem małżeńskim. Oferujemy szeroki wybór tego typu biżuterii wykonanej z wysokiej jakości materiałów szlachetnych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie liczne obrączki ślubne. Białe złoto 585 to nie jedyna propozycja, jaką przygotowaliśmy – oferujemy także obrączki ślubne 6mm lub innego rozmiaru wykonane z różowego czy żółtego kruszcu.


Dodatkowe opcje przeglądania

Obrączka z białego złota próby 585

 

Chcąc w pełni odpowiedzieć na Twoje potrzeby, oferujemy eleganckie obrączki ślubne. Próba 585 (od niej zależy cena wyrobu) jest najczęściej wybierana przez osoby szukające biżuterii. Proponujemy obrączki ślubne złote właśnie z taką, optymalną zawartością kruszcu w wyrobie — 58,5% (585). Są to modele o profilu półokrągłym, płaskim, wąskim, plecionym, wklęsłym oraz nietypowym. Wśród nich znalazła się zarówno obrączka złota klasyczna, jak i niezwykle oryginalne wyroby jubilerskie. Próba 585 sprawia, że produkt staje się nie tylko ekskluzywny wizualnie, ale i niezwykle trwały oraz odporny na uszkodzenia. Wybór należy do przyszłych małżonków. Tym ceniącym sobie oryginalność proponujemy obrączki ślubne, do których produkcji użyto białe złoto bądź te wykonane z dwu- i trzykolorowego kruszcu, które charakteryzuje unikalny design. Natomiast dla miłośników klasyki najlepsze będą gładkie, okrągłe obrączki ślubne — na przykład 4 mm lub 7 mm.

Złote obrączki ślubne 7 mm lub w innym rozmiarze zostały wykonane tak, aby były solidne i trwałe. Doskonale wiemy, że nosi się je przez całe życie, dlatego robimy wszystko, by młoda para mogła codziennie je zakładać, a także w ogóle ich nie zdejmować i nie martwić się o usterki.

Nawet jeśli wasze wesele jest dopiero za kilka miesięcy, już teraz warto rozejrzeć się za właściwym symbolem miłości, jakim będzie obrączka złota. Próba 585 w kolorze białym, żółtym lub czerwonym posłużyła nam do stworzenia wygodnych modeli, które możesz zakupić jeszcze przed całym zamieszaniem związanym z weselem. Zachęcamy do nabycia biżuterii w naszym sklepie. Wszystkie modele wykonujemy na indywidualne zamówienie, dlatego możesz kupić obrączki ślubne 4 mm lub w dowolnym rozmiarze, które wykonamy według Twojego projektu lub odtworzymy ze zdjęcia. To doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą, aby symbol ich miłości był wyjątkowy.

Obrączki ślubne w rozmiarze 4mm, 6mm i 7mm

Warto pamiętać, że obrączka to zakup na lata i wiąże się z pewną inwestycją. Przed wyborem warto wziąć pod uwagę przede wszystkim trwałość i jakość wyrobu. Jeśli zdecydujesz się na zakup obrączek w naszym sklepie, otrzymasz dożywotnią gwarancję, która obejmuje zmianę rozmiaru oraz odnowienie modeli. Dzięki temu w ramach zakupu można na przykład spolerować zarysowania. Doskonale wiemy, że biżuteria, którą nosi się na co dzień, musi być wygodna, dlatego oferujemy soczewkowane od wewnątrz obrączki ślubne złote 585 próby.

Młoda para często spotyka się z dylematem, czy symbol miłości musi być u pana młodego taki sam u panny młodej. Wszystko zależy od Ciebie. Oczywiście pierścionki nie muszą być identyczne, ale powinny być do siebie chociaż trochę podobne. Najlepszym rozwiązaniem będzie biżuteria w takim samym kolorze i podobnej grubości. Dodatkowo można wzbogacić obrączki kamieniem szlachetnym. Jeśli szukasz produktów wysokiej jakości, polecamy sprawdzić naszą ofertę.
Newsletter

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
goldmar.pl Reviews with ekomi-pl.com