Masz pytanie ? Problem ? Skontaktuj się znami

Pierścionki zaręczynowe z rubinem

Rubin symbolika i znaczenie - rubiny są kamieniami "obfitości i dynamizmu”, uważanymi za króla klejnotów. Reprezentują miłość, zdrowie i mądrość. To jeden z minerałów, który najsilniej oddziaływuje na wiele sfer życia równocześnie. Energia Rubinu wpływa na dostatek uczuć w naszych osobistych relacjach, działa na obfitość naszego związku intymnego oraz przyciąga do nas pozytywnych ludzi i zdarzenia, z tego też względu złoty pierścionek z rubinem jest doskonałym wyborem jako pierścionek zaręczynowy lub na prezent. Jego intensywna, czerwona barwa obdarza szczęściem i miłością.
 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność

W tym wyjątkowym dniu warto zadbać o każdy, najdrobniejszy szczegół. W jednej z piękniejszych chwil w życiu każdej zakochanej pary, bohaterem wieczoru, podczas którego poprosisz drugą połówkę o rękę, może być pierścionek zaręczynowy z Rubinem. Wyjątkowa okazja oraz jej uroczysty charakter wymagają tego, żeby kruszec oraz kamienie, z którego wykonano pierścionek zaręczynowy, były trwałe i szlachetne. Do klasyki należą już złote pierścionki z diamentem, jednak w naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór modeli z innymi kolorowymi kamieniami naturalnymi. Polecamy nasze złote wyroby jubilerskie z czerwonym rubinem.
Przy wyborze odpowiedniego modelu nie zapominajmy o rozmiarze – tylko idealnie dopasowany pierścionek zaręczynowy będzie się pięknie prezentować na dłoni ukochanej.
 
Newsletter

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
goldmar.pl Reviews with ekomi-pl.com