Masz pytanie ? Problem ? Skontaktuj się znami
Strona główna » Skup złota i srebra

Skup złota i srebra


Chcesz się pozbyć niepotrzebnej biżuterii ? Zapraszamy do  Salonu Jubilerskiego Goldmar w Wołominie. Prowadzimy skup oraz wymianę złota i srebra w w najlepszych cenach. Oferujemy atrakcyjne warunki skupu  złota i srebra w każdej postaci (biżuteria, monety, sztabki). Istnieje  również możliwość wymiany złomu na nową przepiękną biżuterię dostępną w naszym salonie.

 
Cena skupu złota próby 585 : 160zł / gram*

Cena skupu srebra próby 925 : 2,50zł/ gram*


 
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że srebro i złoto sprzedaje się z różnych powodów. Jednym z najczęstszych jest potrzeba zdobycia dodatkowej gotówki. Goldmare Jubiler dokłada wszelkich starań, by zaoferować swoim Klientom godziwe stawki za posiadane przez nich metale szlachetne. Nasz jubiler wykona dla Państwa rzetelną wycenę w oparciu o bieżące notowania giełdowe (cena uncji złota)  , a po sporządzeniu umowy otrzymają Państwo gotówkę od ręki. Wykonanie analizy przy pomocy kwasów probierczych jest bezpłatne.
Serdecznie zapraszamy !
 
*dotyczy wymiany na nową biżuterię

Złoto wykresZłom złota


 

Przejdź do strony głównej
Newsletter

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
goldmar.pl Reviews with ekomi-pl.com