Masz pytanie ? Problem ? Skontaktuj się znami
Strona główna1 » Biżuteria2 » Zawieszki / Wisiorki3

Zawieszki / Wisiorki

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Czas wysyłki
Próba złota
Kamienie dodatkowe
Szerokość

 

 
                            ZŁOTE ZAWIESZKI                               
 
Zawieszki do łańcuszka - zakładamy najczęściej na złoty łańcuszek chcąc dopełnić wygląd naszego dekoltu, nie każdy bowiem łańcuszek prezentuje się dostatecznie szykownie bez tej małej zawieszonej ozdoby jaką jest wisiorek.

Zawieszki do bransoletki - w ostatnim czasie robią furorę na bransoletce, wielokrotnie widujemy kobiety a nierzadko także mężczyzn, którzy na jednej bransoletce mają zawieszonych mnóstwo małych wisiorków prezentujących ich zainteresowania lub przekazane uczucia innych. Dlatego to doskonały i wartościowy prezent niemalże na każdą okazję i dla każdego.

Prezent dla mamy – Dzień Mamy, urodziny a może jako prezent pod choinkę – bez względu na okazję, nasze mamy z pewnością docenią prezent który będzie im przypominał o najbliższych osobach. Najczęstszym wyborem jest złote serce – bo mamy mają złote serca, a także klasyczne zawieszki z kamieniami które wspaniale dopełnią złoty łańcuszek i pięknie się prezentują na kobiecym dekolcie. Natomiast nasze mamy wybierają zazwyczaj dla swoich córek Aniołki które mają je chronić i mieć w opiece.

Dla dziecka – klasycznym wzorem jest tutaj złoty medalik z Matką Boską czy złoty wisiorek z krzyżykiem na Chrzest lub Komunię Świętą. Pasuje zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Jednak coraz częściej młodzi rodzice chrzestni wybierają jako prezent dla dziewczynki złoty wisiorek z sercem i intencjonalnym grawerem, którą młode damy będą chętnie nosić w starszym wieku.

Zawieszka dla dziewczyny lub dla pary – najbardziej popularne są oczywiście motywy z serduszkiem lub dwoma połączonymi sercami, a także znakiem nieskończoności Infinity – to nieodzowne symbole które najlepiej wyrażają niekończącą się miłość i głębokie uczucia.Nasza wyroby są wykonywane wyłącznie ze złota najlepszej dla biżuterii próby 585 (14 karatów), potwierdzonej Cechą probierczą przez Państwowy Urząd Probierczy. Co to oznacza i jakie są próby złota?

Biżuteria Goldmar objęta jest 12 lub 24 miesięczną gwarancją co zapewnia m.in. odnowienie.

 

.

Newsletter