Masz pytanie ? Problem ? Skontaktuj się znami

Złote pierścionki zaręczynowe z cyrkonią

Oferujemy najróżniejsze pierścionki zaręczynowe. Cyrkonia z pewnością skradnie serce każdej z Pań. Szeroki wybór modeli dostępnych w naszym sklepie sprawia, że znalezienie idealnego elementu biżuterii dla ukochanej nie będzie problemem. Wyrób jubilerski może ozdobić mniejsza lub większa cyrkonia. Pierścionek zaręczynowy z cyrkonią jest u nas oferowany w wersji klasycznej i delikatnej, a także masywniejszej – w bogatszej oprawie, która rzuca się w oczy. Wszystkie modele wyglądają bardzo stylowo i elegancko. Warto też dodać, że pierścionki zaręczynowe, które zdobi piękna cyrkonia, pakujemy w równie eleganckie pudełko. Jest ono doskonałe na wyjątkowe okazje.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Czas wysyłki
Próba złota
Kamienie dodatkowe

Pierścionki z cyrkonią – na zaręczyny i walentynki

Oferujemy najróżniejsze pierścionki zaręczynowe. Cyrkonia z pewnością skradnie serce każdej z Pań. Szeroki wybór modeli dostępnych w naszym sklepie sprawia, że znalezienie idealnego elementu biżuterii dla ukochanej nie będzie problemem. Wyrób jubilerski może ozdobić mniejsza lub większa cyrkonia. Pierścionek zaręczynowy z cyrkonią jest u nas oferowany w wersji klasycznej i delikatnej, a także masywniejszej – w bogatszej oprawie, która rzuca się w oczy. Wszystkie modele wyglądają bardzo stylowo i elegancko. Warto też dodać, że biżuterię pakujemy w równie piękne pudełko, które jest doskonałe nawet na najbardziej wyjątkowe okazje.
Newsletter

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu