Masz pytanie ? Problem ? Skontaktuj się znami
Strona główna1 » OBRĄCZKI 48h2

OBRĄCZKI 48h

  OBRĄCZKI 48h

  Powodów, dla których Państwo Młodzi szukają ekspresowych rozwiązań, jest wiele. W Goldmar wychodzimy naszym Klientom naprzeciw, proponując nową, kompleksową usługę Obrączki 48. Oferujemy szeroki wybór pięknej, wyjątkowej i klasycznej biżuterii ślubnej, symbolu dozgonnej miłości i zobowiązania wierności, który za dodatkową opłatą dostarczymy Państwu w błyskawicznym tempie.

   
  Dodatkowe opcje przeglądania
  Zakres cen od do
  Tylko nowości
  Tylko promocje
  Próba złota
  Szerokość
  Kamienie w obrączce damskiej

  Z reguły, czas oczekiwania na obrączki to około 4 tygodni, natomiast korzystając z oferowanej przez nas usługi, za dodatkową opłatą 200 złotych, czas ten zmniejsza się do niezbędnego minimum. Usługę 48 kierujemy do wszystkich Państwa Młodych, którzy potrzebują zakupić biżuterię ślubną w bardzo krótkim czasie. Natomiast, jeżeli nie zależy Państwu na ekspresowym wykonaniu i wysłaniu złotych wyrobów, to zachęcamy do zakupu obrączek z normalnym czasem realizacji i w niższej cenie - wybór modeli pozostaje ten sam.

  Powiedz “Tak” naszym obrączkom ślubnym

  Klasyczne półokrągłe, a może klasyczne fazowane? Jest to niezwykle indywidualna decyzja, a każdy z modeli jest równie piękny i zachwycający. Mają idealny kształt - bez początku ani końca, symbolizując nieskończoną miłość. Wykonywane są z ogromną precyzją i pasją przez doświadczonych artystów w świecie jubilerskim. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, oferując biżuterię ślubną dopasowaną do upodobań i oczekiwań naszych Klientów.

  Jest to wybór na długie lata, warto więc postawić na wysokiej jakości, trwałe i wyjątkowe wyroby Goldmar, a dzięki skorzystaniu z usługi 48, obrączki wykonane zostaną w ekspresowym tempie. Ponadto Klienci naszego sklepu internetowego mogą wybrać kolor surowca użytego do produkcji zamówionych przez nich wyrobów jubilerskich. Do wyboru proponujemy klasyczne i ponadczasowe złoto białe, różowe oraz żółte, o szerokości od 3 mm do 7 mm. Wszystkie modele idealnie współgrają z pierścionkami zaręczynowymi, tworząc jedyne w swoim rodzaju kompozycje. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ekspresową usługą 48 do składania zamówień.
  Newsletter