Masz pytanie ? Problem ? Skontaktuj się znami

Obrączki ślubne dwukolorowe - z białego i żółtego złota

Goldmar przedstawia kolekcję unikatowych obrączek dwukolorowych ślubnych. Wyjątkowy duet barw to efekt połączenia dwóch przenikających się, wzajemnie uzupełniających surowców, które niczym ogień i lód symbolizują równowagę w Waszej relacji. Zestawienie to jest przez wielu opisywane jako nietypowe, jednak zdobywa coraz większą popularność we współczesnym jubilerstwie. Obrączki ślubne dwukolorowe z brylantami — z białego i żółtego złota — to idealne rozwiązanie dla wszystkich par, które cenią sobie oryginalność oraz niebanalne połączenia.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność
Próba złota
Ilość / Masa kamieni centralnych
Kamienie w obrączce damskiej

Wyjątkowe obrączki ślubne dwukolorowe

Nie każda narzeczona ma na palcu pierścionek ze złota w typowym dla tego kruszcu odcieniu, a i nie każdy przyszły pan młody chce nosić złotą obrączkę. Z tego powodu obrączki dwukolorowe ślubne są wprost idealnym rozwiązaniem, łącząc w sobie klasykę z nowoczesnością. Co więcej, mogą nawiązywać do pierścionka zaręczynowego kobiety, ponieważ w naszej ofercie znajdują się również obrączki ślubne z brylantami (takimi, jakie często wykorzystywane są w pierścionku). Obrączki ślubne dwukolorowe wzbogacone o niewielkie brylanty będą pięknie prezentować się noszone wraz z pamiątką zaręczyn. Proponujemy również obrączki ślubne z innymi motywami i wzorami, które mogą znajdować się na obydwu pierścieniach. Wszystkim przyszłym parom młodym polecamy wybór eleganckich obrączek dwukolorowych ślubnych, które perfekcyjnie podkreślają ich wzajemne uczucie i idealne dopasowanie.

Dwukolorowe obrączki ślubne z białego i żółtego złota

Harmonijne projekty obrączek ślubnych dwukolorowych od Goldmar pozwoliły naszym jubilerom stworzyć piękną pamiątkę i symbol Waszej nieustającej miłości. Obrączki ślubne dwukolorowe z brylantami to wspaniały kompromis dla narzeczonych, którzy nie mogą dojść do porozumienia w kwestii wyboru jednolitego kruszcu. Specjalistyczne techniki łączenia surowców pozwoliły uzyskać jedyne w swoim rodzaju rezultaty. W naszym sklepie jubilerskim online znajdziecie znakomitej jakości obrączki dwukolorowe ślubne wysokiej próby 585, której autentyczność potwierdzona jest certyfikatem. Oferujemy szeroki wybór zarówno bardzo nowoczesnych, jak i klasycznych modeli. Dostępne w Goldmar obrączki ślubne z białego i żółtego złota to również swoisty symbol unikatowego połączenia w małżeństwie – gdy dwie dusze należą do siebie, ale wciąż zachowują swoją indywidualność.

Newsletter

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu